Profesjonalne pontony ELLING

 

Jesteśmy wiodącym producentem pontonów na Ukrainie dlatego też oferujemy Państwu największą ofertę pontonów produkowanych w kilku seriach – wszystko po to aby zaspokoić Państwa potrzeby w każdym sektorze – każdy z Państwa znajdzie u nas produkty od podstawowych pontonów do użytku wędkarskiego, rekreacyjnie-turystycznego po najbardziej zaawansowane produkty do użytku profesjalnego. Cały czac poprawiamy i usprawniamy nasze produkty stosując najnowsze technologie i zachowując najwyższą jakość. Skuteczne działanie na rynkach Ukrainy, Rosji i Europy pozwoliło nam stworzyć reputację wiarygodnego partnera dla wielu klientów. Nasze wyroby zostały już docenione w Rosji, Kazachstanie, Białorusi, Słowacji, Polsce, Czechach, Niemczech, Bułgarii, Włoszech, Francji, na Litwie i Chorwacji.

Nasze produkty nieustannie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości , co potwierdza certyfikat zgodności Rejestru Statków Ukrainy, Ministerstwa Zdrowia, Certyfikat Jakości, Certyfikat zgodności GOST R Certyfikat i znak CE zgodnie z normami i rygorystycznymi dyrektywami Unii Europejskiej. Nasi przedstawiciele uczestniczą corocznie w międzynarodowych wystawach, jak również posiadamy nagrody za pomoc w organizacji i przeprowadzaniu mistrzostw i zawodów wędkarskich.

Dziś „ELLING” oferuje dużą liczbę towarów pod różnymi seriami:

-seria wiosłowych pontonów w doczepianą pawężą NAVIGATOR

-seria pontonów motorowych z rolowaną i pełną podłogą FORSAGE

-seria najpopularniejszych pontonów z kilem PATRIOT

-seria profesjonalnych kilowych pontonów PILOT

-seria motokajaków z kilem KARDINAL

Od 2012 roku, firma „ELLING” produkuje pontony dla takich znanych marek jak:

-dla firmy „Jetmar”, łodzie i pontony Jetmar 

-dla firmy handlowej „Parsun” (pontony pod marką Parsun)

A w 2014 roku, nasza firma otworzyła oficjalny magazyn hurtowy oraz centrum serwisowe  i sklep w Polsce.

Jako Firma „ELLING” jesteśmy liderem na Polskim rynku pontonów z wdrożeniem innowacyjnych technologii i zaawansowanego procesu produkcji. Wszystkie produkty wykonane są pod kontrolą jakośći i spełniają wymagania najbardziej wymagających konsumentów, a park maszynowy spełnia wymogi nowoczesnych standardów. Produkty naszej firmy są dostępne na każdą kieszeń a nasi przedstawiciele są gotowi odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania aby pomóc Wam znaleźć produkty których oczekujecie!

 

http://elling-polska.pl/wp-content/themes/yachtsailing